KONST / Litografier / Färglitografi 14098087
nr 1409 8087
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 201/450. Motivet: 42x60cm, yttermått inklusive ram: 60x78cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:24:07
23/7 11:49:50
300 kr
25/7 17:12:15
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson